TTK Schilde
Tafeltennisclub Schilde
[ home ]

Clubkampioenen

Jeugd
  • 2016-7201: Johan Verhaegen (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2015-2016: Johan Verhaegen (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2014-2015: Johan Verhaegen (Uitslag vanaf de 1/4e finales en verliezerstabel)
  • 2013-2014: Jeroen Bossuyt (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2012-2013: Willem Bastiaens (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2011-2012: Quinten Van Hooydonck (Uitslag)
  • 2010-2011: -
  • 2009-2010: Kristoff Willem (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2008-2009: Kristoff Willem (Uitslag)
  • 2007-2008: Kristoff Willem (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2006-2007: Geert Warmenbol
  • 2005-2006: Nick Debeck (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2004-2005: Nick Debeck
  • 2003-2004: -
  • 2002-2003: Oury Van Den Broeck
  • 2001-2002: Kevin Tanghe (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2000-2001: Oury Van den Broeck (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 1999-2000: Oury Van den Broeck (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 1998-1999: Stijn Horsten
  • 1997-1998: Stijn Horsten
  • 1996-1997: Yves Peeters
  • 1995-1996: Kris Peeters
  • 1994-1995: Christoph Carrette
  • 1993-1994: Christoph Carrette
  • 1992-1993: Patricia Gevers



Seniors
  • 2016-2017: Wim Anthoni(Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2015-2016: Andy Raps (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2014-2015: Kristoff Willem (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2013-2014: Wim Parys (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2012-2013: Wim Parys (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2011-2012: Tim Van den Plas (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2010-2011: Kristoff Willem (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2009-2010: Kristoff Willem (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2008-2009: Ken Voorspoels (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2007-2008: Bart Cools (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2006-2007: Hans Pieter Zevenhuizen (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2005-2006: Tim Van den Plas (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2004-2005: Brenn Quirynen
  • 2003-2004: Wim Parijs
  • 2002-2003: Bart Bistiaux
  • 2001-2002: Wim Parijs
  • 2000-2001: Hans Pieter Zevenhuizen (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 1999-2000: Pieter Moons (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 1998-1999: Glenn Somers
  • 1997-1998: Dirk Van Noten
  • 1996-1997: Herman Peeters
  • 1995-1996: Dirk Van Noten
  • 1994-1995: Andy Michielsen
  • 1993-1994: Herman Peeters
  • 1992-1993: Andy Michielsen