TTK Schilde
Tafeltennisclub Schilde
[ home ]

Activiteiten historiek

Beker Van Schilde
  • 2015-2016: Schilde A (Wim Anthoni, Dirk Van Noten, Hans-Pieter Zevenhuizen)


Fameuzen Dubbel
  • 2014-2015: Andy Raps & Benny Paepen (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2013-2014: Andy Raps & Alex Stievenart (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2012-2013: Hans-Pieter Zevenhuizen & Ben De Bruyn (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2011-2012: Tim Van den Plas & Chris Verhoeven (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2010-2011: Hans Pieter Zevenhuizen & Ben De Bruyn (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2009-2010: Jordy Sterkens & Bryan Devolder (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2008-2009: Mireille Slootmans & Ken Voorspoels (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2007-2008: Mireille Slootmans & Bart Brands (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2006-2007: Andy Raps & Alex Stievenart
  • 2005-2006: Andy Raps & Alex Stievenart (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2004-2005: Andy Raps & Alex Stievenart
  • 1998-1999: Guy & Wilhelm (Uitslag vanaf de 1/8e finales)


Kersttornooi
  • 2009-2010: Hans Moons (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2009-2010: Dirk Van Noten (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2008-2009: Tim Van De Plas (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2007-2008: Bart Bistiaux (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2006-2007: Mireille Slootmans
  • 2004-2005: Björn Somers
  • 2003-2004: Björn Somers


Nieuwjaarstornooi
  • 2016-2017: Kristoff Willem (uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2015-2016: Jonathan Luykx (uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2014-2015: Hans Moons (uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2013-2014: Guy De Beuckelaer (uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2012-2013: Jan De Beukelaer (Uitslag vanaf de 1/2e finales)
  • 2011-2012: Wim Vrijsen (Uitslag vanaf de 1/4e finales)
  • 2010-2011: Hans Moons (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2009-2010: Kevin Sterkens (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2008-2009: Guy De Beuckelaer (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2007-2008: Bart Cools (Uitslag vanaf de 1/8e finales)
  • 2006-2007: Mireille Slootmans
  • 2004-2005: Björn Somers


Kaartavond


Quiz
  • 2016-2017: Gobelin (Uitslag)
  • 2015-2016: Ovide, memoires van een vogelbekdier (Uitslag)
  • 2014-2015: Koekestad (Uitslag)
  • 2013-2014: 't Zinkend Schip (Uitslag)
  • 2012-2013: Die Hubsche Madchen (Uitslag)
  • 2011-2012: SODIPA TTK (Uitslag)
  • 2010-2011: Laurel and the Hardies (Uitslag)
  • 2009-2010: Die Hubsche Madchen in dem Bomgaerdt (Uitslag)
  • 2008-2009: De 5e colonne (Uitslag)


Zomer criterium
  • 2015-2016: Kristoff Willem (Uitslag)
  • 2014-2015: Hans Pieter Zevenhuizen (Uitslag)
  • 2013-2014: Dries Bourgeois (Uitslag)
  • 2012-2013: Hans Moons (Uitslag)
  • 2011-2012: Guy De Beuckelaer (Uitslag)
  • 2010-2011: Tim Van den Plas (Uitslag)
  • 2009-2010: Wim Vrijsen (Uitslag)
  • 2008-2009: Tim Van den Plas (Uitslag)


Onderlinge duels